WWW.WORLD-SATELLITE.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naplacivanje software-a i kljuceva

Go down

Naplacivanje software-a i kljuceva Empty Naplacivanje software-a i kljuceva

Postaj by knezivo 13.09.07 7:37

Prije 2 dana obratila mi se osoba koja ima Yumatu MX+ da joj pokusam ubaciti kljuceve za gledanje kanala na Astri i pitala me koliko to kosta. Posto ja naplacujem "samo" kavu i sok, jer prekopiram sve iz svog recivera u drugi, iznenadilo me to pitanje. Na mom podrucju su se pojavili "strucnjaci" za montazu antena i nadogradnju software-a koji koriste gotove datoteke sa nekog upload centra i to dobro naplacuju (10,00 KM (oko 40,00 kuna) za ubacivanje software-a i 5,00 KM (oko 20,00 kuna) za kljuceve). Sokiralo me najvise sto su iskoristili moju listu kanala i kljuceve od Svirca, i normalno, sve to lijepo i kulturno naplatili. Molim sve koji rade oko software-a i kljuceva da svoje usluge ne naplacuju, posto je "zlatno" pravilo svakog foruma i upload centra da se to ne naplacuje i da sve sluzi u edukativne svrhe.
Kako stati takvim bezobraznim osobama na kraj Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ??????

knezivo
Gost


[Vrh] Go down

Naplacivanje software-a i kljuceva Empty Re: Naplacivanje software-a i kljuceva

Postaj by warrior 13.09.07 10:12

Prvo, pretpostavljam da su i ovaj forum iskoristili, što nisi naveo, pa onda proizilazi da su takvi i članovi ovog foruma. Ako znaš koji su pošalji mi na p.m.

Drugo, teško ćeš to spriječiti, rekao bih nikako, no mene ne čude ti koji naplaćuju, više me čude oni koji plaćaju, jer ti ključevi mu neće puno trajati, možda jedan dan, a najprije nijedan, pa pobogu D+ se mijenja triput na dan, dok dođe kući nema ključeva, i što onda, što sutradan, opet 10 KM i 5 KM, hmmmmm, ja ne bih baš bio u koži tog što ubacuje kad ga sretnu ovi koji su platili......razumiješ....samo neka naplaćuju, kad jednom dobiju po nosu neće više....
warrior
warrior
Admin
Admin

Male Broj postova : 2722
Registration date : 25.07.2007

https://soft-sat.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.