WWW.WORLD-SATELLITE.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sw za digistar DSR 5220??

2 posters

Go down

Sw za digistar DSR 5220?? Empty Sw za digistar DSR 5220??

Postaj by ZagorecForEver 04.09.07 11:54

Prvo, čestitka na otvaranju foruma. Kako samo novi na području "satelitske tehnologije" možda Vam sad kod otvaranja još ne bude mrsko jednom početniku objasniti ili napisati linkove gde pročitati osnove oko ključeva, sw i ostalo. No. Da odmah velim. Znam kako se ubacuje sw i ključevi. Jedino me muči kaj npr. skinem zadnje ključeve. Ubacim u resiver. Javi se poruka. Da je Ok. Ugasim te upalim resiver. I opet je sve po starome. Programi koji su zaključani i dalje su zaključani. Jedino mi prolazi kad nadogradim sw.
Interesira me da li netko ima informaciju koji je sw zadnji za digistar DSR5220 i gde ga skinuti.
Zahvaljujem i sretno
ZagorecForEver

ZagorecForEver
Members
Members

Broj postova : 2
Registration date : 04.09.2007

[Vrh] Go down

Sw za digistar DSR 5220?? Empty Re: Sw za digistar DSR 5220??

Postaj by warrior 04.09.07 16:49

5220 je isti ko 4220, isti ko 4020 s tim da ima 2CI utora više od 4020,

SW key od danas 04.09.2007. je:
milan 58 v.1.52.rar

Nerado reklamiram druge upload sajtove ali obzirom da ovaj forum nema upload za taj resiver onda ću ti na pm poslati gdje da nabaviš ili nabavljaš sw i sad a i ubuduće. dakle na pm sam ti poslao link.

evousput kratko upustvo za ubacivanje kljuceva preko daljinca:

1.menu i ukucaj 7777

2.key edit i odaberi vrstu kodiranja sa bijelom tipkom(za koju hoces mijenjati kljuc)

3.sa tipkama gore-dolje nades kljuc koji hoces promijeniti

4. pritisnes crvenu tipku na daljincu (uredi)

5. promijenis kljuceve (opet sa tipkama gore-dolje), a ako ti koji broj
ili slovo utece radi sporosti, upotrebis tipke naprijed-nazad. za
memoriranje i ostalo slijedi upute na ekranu i ne mozes pogrijesiti!

kad ukucas kljuceve ne radi nikakve resete ni ostale stvari nego jednostavno sa exit-om iz svega dok ne dodes na zeljeni kanal.
warrior
warrior
Admin
Admin

Male Broj postova : 2722
Registration date : 25.07.2007

https://soft-sat.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sw za digistar DSR 5220?? Empty Re: Sw za digistar DSR 5220??

Postaj by ZagorecForEver 05.09.07 8:22

Zahvaljujem na odgovoru i linkovima u pm. Sve to štima, znam za te "upload centre". Nažalost, skinem ja taj fajl s ključevima milan 58 v.1.52.rar raspakiram ga ubacim u resiver.... i opet sve isto... programi se i dalje ne otvaraju (npr. premiere). Postavil sam i to pitanje tamo ali mi nitko nije odgovorio ni slovca.... Etooo iako ovaj forum nema uploada - človek barem dobije odgovor!!

Inače imam 1.52 verziju sw i jedino kad pronađem novu verziju - i nju stavim - onda rade... Tak da mi nikaj nije baš preveć bistro i jasno...
Have any ideas?

ZagorecForEver

ZagorecForEver
Members
Members

Broj postova : 2
Registration date : 04.09.2007

[Vrh] Go down

Sw za digistar DSR 5220?? Empty Re: Sw za digistar DSR 5220??

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.